Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Обовязкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів між страховиком та страхувальником, відшкодування страхувальником заподіяної ним шкоди особі або її майну, а також шкоди заподіяної юридичній особі. Страховик бере на себе зобовязання у разі настання страхового випадку здійснити страхову виплату згідно з умовами страхування, а страхувальник зобовязується сплачувати страхові платежі у визначеня строки та виконувати інші умови договору.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-07
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.