Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Пасатижі марки "Майстер", довжина - 180 мм. 2. Набір викруток, марки "Майстер", кількість викруток - 5 шт. форма - 2РН. 3. Пістолет для герметика, корпус - металевий. 4. Ніж обертовий з фіксатором, довжина - 18 мм. 5. Міксер для штукатурки, розміри 100*600 мм. Форма - SDS. 6. Шпатель з нержавіючого металу з пластмасовою ручкою, ширина- 60, 100, 250 мм. 7. Набір патронний 1,5-13 мм з ключем перехідником SDS+. 8. Свердла різні ( по металу: матеріал кобальт, діаметр - 12 мм; по металу: діаметр - 16 мм, з титановим покриттям; набір свердл по металу - 5 шт. діаметром 4-10 мм)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.