Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконавець зобов’язується здійснювати авторський нагляд за будівництвом об’єкту «Капітальний ремонт м’якої покрівлі гаражів та частини покрівлі адміністративних приміщень підстанції №2 за адресою : Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна,46а» (розділи ПЗ, ПОБ, АБ) далі по тексту – «Об’єкт».
Будівельно-монтажні роботи виконуються згідно Робочого проекту: ««Капітальний ремонт м’якої покрівлі гаражів та частини покрівлі адміністративних приміщень підстанції №2 за адресою : Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна,46а», розробленого ТОВ «Будівельна компанія «Укрінжиніринг», шифр об’єкту №41-2020.
Авторський нагляд здійснюється відповідно до Порядку здійснення авторського нагляду під час будівництва об’єкта архітектури та Настанова щодо проведення авторського нагляду за будівництвом (ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014).
Місце надання робіт: 50000, Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Пушкіна,46а
Термін надання робіт: до 31.12.2020р. або до завершення виконання будівельних робіт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-07
limited,reporting
active
prozorro