Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
19.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Тест-системи повинні дозволяти можливість проведення досліджень з використанням стандартного обладнання для ІФА. Розчин проявника повинний бути готовий до застосування і містити готову суміш тетраметилбензидину з субстратом.
Тест-системи мають забезпечувати можливість якісного виявлення gМ та gG антитіл до нуклеокапсидного ан-тигену коронавірусу SARS-CoV-2 у сироватці чи плазмі крові людини методом імуноферментного аналізу (ІФА).
Об’єм досліджуваного зразка, що вноситься в лунку - повинен бути не більше 10 мкл.
Чутливість та специфічність тест-систем повинна бути підтверджена документально (надати інструкцію з використання,)
Принцип аналізу запропонованих тест-систем повинен базуватися на методі „IgM-захоплення» твердофазного ІФА і представляти собою одно етапну процедуру та часом проведення аналізу не більше 2-х годин.
Принцип аналізу запропонованих тест-систем IgGповинен базуватися на методі «непрямого» твердофазного ІФА у двоетапній інкубації.
Внесення зразка сироватки в лунку повинно супроводжуватися зміною кольору суміші реагентів в цій лунці з метою забезпечення контролю якості аналітичного етапу лабораторних досліджень.
Всі компоненти тест-системи (включаючи імуносорбент) після першого відкривання повинні бути стабільні впродовж всього терміну придатності тест-систем за температури від 20С до 80С
В ході проведення аналізу повинна бути можливість зберігання реагентів тест-системи протягом 8 годин при температурі (18-25) °С в захищеному від світла місці.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-02
limited,reporting
terminated
prozorro