Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
28.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Довжина ,ширина ,висота - 944х73х136 , вага не більше 5 кг, матеріал корпусу-сталь, тип бактерицидної лампи - безозонова,ресурс роботи лампи, не нижче 5000 годин, 1 лампа закрита екраном , номінальна потужність 60 Вт , кількість ламп - 2 шт.,гарантія 12 місяців.
2 бактерицидними лампами, при цьому одна лампа закрита екраном, можливість проводити обробку повітря в присутності людей, без нанесення будь-якого збитку здоров'ю.
Встановлюється на стіну в горизонтальному положенні, лампа повинна бути захищена екраном спрямована вгору (обов'язково). Роздільне включення ламп, можливість проводити стерилізацію повітря лампою захищеної від візуального контакту екраном.Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-02
limited,reporting
terminated
prozorro