Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
86.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля товару буде здійснюватися відповідно до коду економічної класифікації видатків 3110, а тому Замовником не будуть прийматися до розгляду пропозиції Учасників процедури закупівлі, у яких ціна товару без ПДВ буде нижчою за граничний розмір видатків КЕКВ 3110 (вартість одиниці товару не може бути меншою ніж 6000,00 без ПДВ або 7200,00 з ПДВ).Закупівля проводиться за рахунок коштів додаткового кошторису.Еквівалент не пропонувати.Місцезнаходження замовника: м.Полтава, вул.Соборності 17 2. Категорія замовника: орган державної влади 3. Вид закупівлі: спрощена
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-06
open,belowThreshold
active
prozorro