Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
9.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні і якісні характеристики товарів, робіт чи послуг: Костюм біологічного захисту/комбінезон . Кількість: 30 штук.
Склад комплекту: комбінезон біозахисту - 1 шт.; шолом епідемічний з перелиною- 1 шт.; екран захисний – для обличчя ( зав’язках) -1 шт.
Костюм має високу міцність на розрив, забезпечує підвищену свободу руху. Забезпечує захист від попадання хімікатів і мікроорганізмів, пилу, кислот, лугів, розчинників і води, загальних виробничих забруднень, токсичних миючих засобів. Костюм призначений для багаторазового використання. Антистатична обробка оберігає від статичної зарядки і збільшує безпеку роботи, характер матеріалу забезпечує хороший комфорт використання.
Склад: Виготовляється з 100%-го поліпропіленового нетканого безворсового матеріалу та його аналогів ( з різними добавками), дозволено для використання в медичній практиці МОЗ України.
Запропонований виріб дозволений до застосування на території України. (Сертифікат відповідності № 4-03-06- від 22.05.2020 року зареєстрований у Реєстрі Системи сертифікації CERTEX).
Закупівлю здійснюємо з метою забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 згідно Постанови КМУ №372 від 06.05.2020 року, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) від 17.03.2020 № 530-IX (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2020 № 225 «Про деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізації та спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України» (в редакції постанови кабінету Міністрів України від 29.03.2020 № 248 та від 08.04.2020 № 269). Закупівлю здійснюємо у ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КРАТАС ПЛЮС».
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЛАВРЕНЮК ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 11.02.1974 Р.Н., РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ - , - КРАЇНА ГРОМАДЯНСТВА - УКРАЇНА, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - 14000, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ, М.ЧЕРНІГІВ, ВУЛИЦЯ ГЕТЬМАНА ПОЛУБОТКА, БУД.74, КОРПУС А, КВ.7, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 50 %, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ. КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ГІРІЧ ЯРОСЛАВ ДМИТРОВИЧ, 13.07.1988 Р.Н., РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ - , - КРАЇНА ГРОМАДЯНСТВА - УКРАЇНА, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - 02068, М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ РЕВУЦЬКОГО, БУД.18, КВ.425, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 50 %, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ.
Місцезнаходження замовника та його категорія: вул. Парківська,16/2 м. Конотоп, Сумська область, Україна, 41600;
Категорія: 3) підприємства, установи, організації зазначені у пункті 3 частини 1 статті 2 Закону України (Про Публічні закупівлі).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.