Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
15.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Замовник доручає Виконавцю виконання робіт по проведенню комплексної експертизи проекту будівництва «Капітальний ремонт зовнішньої мережі каналізації М-Погорілівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за адресою: вул. Валі Котика, 23, в с. Мішково-Погорілове, Вітовського району Миколаївської області». Коригування. - 1 робота. Виконавець є експертною організацією, що включена до переліку експертних організацій, які відповідають критеріям, установленим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №204 від 15.08.2017р., в порядку та на умовах, визначених в договорі. Вартість проведення Експертизи визначається за домовленістю сторін з урахуванням рекомендацій ДСТУ Б.Д.1.1-7:2013 "Правила визначення віртості проектно-вишукувальних робіт та ексертизи проектної документації на будівництво" та іншими нормативно-правовими актами, які визначають порядок розрахунку вартості Експертизи. Приймання Замовником виконаних робіт за Договором оформлюється актом приймання-передачі виконаних робіт. Всі інші якісні, технісні характеристики наявін в підписаному договорі. Категорія замовника – 3 (відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України « Про публічні закупівлі»)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
limited,reporting
active
prozorro