Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
163.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія замовника: згідно абз. 1,3 ч.4 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі» юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2;юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2: наявність спеціальних або ексклюзивних прав - прав, наданих у межах повноважень органом державної влади або органом місцевого самоврядування на підставі будь-якого нормативно-правового акта та/або акта індивідуальної дії, що обмежують провадження діяльності у сферах, визначених цим Законом, однією чи кількома особами, що істотно впливає на здатність інших осіб провадити діяльність у зазначених сферах/Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: визначені в
Договорі (Додаток 2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі), орієнтовна площа земельної ділянки 5,21 га для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу споруд артезіанського водопостачання в 12 мікрорайоні ж/м Осокорки-Північні в Дарницькому районі м. Києва та чинному законодавстві України щодо виконання проєктно-вишукувальних робіт з розробки технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу споруд артезіанського водопостачання в 12 мікрорайоні ж/м Осокорки-Північні в Дарницькому районі м. Києва, реєстрації даної земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 (ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги), скановане викопіювання з кадастрового плану Додаток 3 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв:
Критерії та методика оцінки пропозицій визначається відповідно до статті 29 Закону.
Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі та шляхом застосування електронного аукціону.
Єдиним критерієм оцінки є ціна, питома вага – 100 %.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
open,belowThreshold
active
prozorro