Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
43.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля здійснюється без використання електронної системи на підставі пункту 2 частини 7 статті 3 Закону "Публічні закупівлі України". ТОВ «ДОКПРОФ КОНСАЛТИНГ» є власником виключних майнових прав інтелектуальної власності на комп’ютерну програму «АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ «ДОК ПРОФ 3» (згідно рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір №4949 від 11.06.2020 року), та та має виключне право вносити зміни в її вихідний код комп’ютерної програми «АВТОМАТИЗОВАНА СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ДОКУМЕНТАМИ «ДОК ПРОФ 3».
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-05
limited,reporting
active
prozorro