Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
97.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Склад засобу: 70% - спирт етиловий, 0,11% - суміш четвертинних амонійних сполук, зволожуючі та пом’якшуючі компоненти для шкіри рук - гліцерин, пантенол. 2. Засіб для дезінфекції рук хірургів, операційних медичних сестер, та гігієнічної обробки рук, для антисептичної обробки шкіри ліктьових згинів донорів, шкіри ін’єкційного поля. 3. Засіб для дезінфекції не великих за площею поверхонь у приміщеннях, поверхонь приладів, апаратів, датчиків до апаратів ультразвукової діагностики, медичного устаткування, тонометрів, фонендоскопів, термометрів, інструментів. 4. Засіб має пролонговану антимікробну дію протягом 5 годин. 5. Засіб для просочування серветок одноразового використання для очищення і антисептичної обробки шкіри рук і тіла. 6. Засіб має антимікробну активність відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи збудників внутрішньо-лікарняних інфекцій, мікобактерій туберкульозу, кишкових інфекцій), вірусів (включаючи вірус поліомієліту, аденовіруси, віруси грипу, парагрипу, «пташиного» грипу та інші типи вірусу грипу, збудники гострих респіраторних інфекцій, атипової пневмонії, віруси парентеральних гепатитів, герпесу, ВІЛ-інфекції), грибів роду Кандида, Трихофітон. 8. Засіб не має шкірно-резорбтивної та сенбізуючої дії. 9. Строк зберігання – 5 років з дати виготовлення. КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - ЧУМАЧЕНКО ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА,01.07.1992 Р.Н., УКРАЇНА, , 68332, ОДЕСЬКА ОБЛ., КІЛІЙСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ШЕВЧЕНКОВЕ, ВУЛИЦЯ КОНСЕРВНА, БУДИНОК 34, ТИП БЕНЕФІЦІАРНОГО ВОЛОДІННЯ - ПРЯМЕ, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ В ЮРИДИЧНІЙ ОСОБІ - 100%.. ЧУМАЧЕНКО ЮЛІЯ ВАЛЕРІЇВНА, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 68332, Одеська обл., Кілійський р-н, село Шевченкове, ВУЛИЦЯ КОНСЕРВНА, будинок 34, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 5000,00
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-02
limited,reporting
active
prozorro