Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
82.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання-3 найменування- 20 одиниць.Більш детально в Додатку 1 в документації (ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі з застосуванням електронного аукціону згідно зі статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» («Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі»).
Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».Місцезнаходження замовника - 12440, Житомирська обл., Житомирський район, село Зарічани;

Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури є ціна (питома вага критерію – 100%).
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-02
open,belowThreshold
active
prozorro