Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
275.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інші умови Оголошення:
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Послуги з повірки засобів вимірювальної техніки, код ДК 021:2015 - 71730000-4 - Послуги промислового контролю
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.
Місце надання Послуг: територія Виконавця, за виключенням випадків, коли за домовленістю між Замовником і Виконавцем Послуги будуть надаватись на території Замовника
Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - Ціна – 100%.
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати) - не вимагається.
Додатки до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі:
Додаток 1 – ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ.
Додаток 2 – Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею.
Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-10-01
open,belowThreshold
active
prozorro