Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1 257.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Роботи будуть проводитись відповідно до проектно-кошторисної документації згідно, якої передбачено залучення поворотного консольного крану на залізничному ходу ГЕПК-130У для виконання наступних робіт на об’єкті а саме: демонтаж старих прогонових будов, установлення прогонових будов на пірси, установлення залізобетонних прогонових будов довжиною до 18м.
Закупівля без використання електронної системи з укладанням договору із публікацією звіту застосовується відповідно до п. 2 ч. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: відсутність конкуренції з технічних причин та підтверджується довідкою торгово-промислової палати України від 30.07.2020 № 2087/08.0-7.3.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
limited,reporting
active
prozorro