Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Якість товару, що постачається, повинна відповідати вимогам нормативно-технічної документації, яка встановлює вимоги до якості товару, що підтверджується сертифікатом якості виробника. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС Код ЄДРПОУ 34839344 Кінцевий бенефіціарний власник (контролер)
РОМАСЕНКО ВІКТОР СТАНІСЛАВОВИЧ
Адреса засновника: М.КИЇВ, ПРОСПЕКТ ЛЕСЯ КУРБАСА, БУДИНОК , КВАРТИРА , ТИП ВОЛОДІННЯ-ПРЯМИЙ ВИРІШАЛЬНИЙ ВПЛИВ, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СК-34

КУЧІРКА САША МИХАЙЛІВНА
Адреса засновника: М.КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВЕЦЬКА, БУДИНОК , ТИП ВОЛОДІННЯ-ПРЯМИЙ ВИРІШАЛЬНИЙ ВПЛИВ, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СК-33

БАГРІЙ АННА ПЕТРІВНА
Адреса засновника: М.КИЇВ, ПРОСПЕКТ СВОБОДИ, БУДИНОК , КВАРТИРА , ТИП ВОЛОДІННЯ-ПРЯМИЙ ВИРІШАЛЬНИЙ ВПЛИВ, ВІДСОТОК ЧАСТКИ СК-33.Категорія замовника– відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
limited,reporting
active
prozorro