Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
здійснення контролю за станом майнової безпеки об'єкта та реагування (безпосередній виїзд) на об'єкт охорони у разі надходження на ПЦС сигналу тривоги, результати виїзду повідомляються власнику об'єкта, у разі виявлення порушення цілістності об'єкта забезпечується його фізична охорона, а у разі виявлення на об'єкті правопорушників іх затримання та виклик поліції., забезпечення функціювання устаткування тривожної сигналізації, щомісячне технічне обслуговування , та у разі його з ладу-терміновий ремонт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-01
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.