Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
36.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Ліцензіат надає Субліцензіату невиключне право на відтворення шляхом інсталяції, копіювання, запуску програмне забезпечення CREDO (КРЕДО) ОРГАНІЗАЦІЯ РУХУ та CREDO (КРЕДО) ЗНАКИ з метою отримання їх корисних властивостей за допомогою використання Субліцензіатом у власному виробництві, при виконанні робіт (наданні послуг) у рамках підприємницької і (або) іншої діяльності. Короткий опис функціональних можливостей програмного забезпечення викладено в Додатку № 1 до субліцензійного договору, який є його невід’ємною частиною.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-30
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.