Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
8.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупка для запобігання COVID 19 Рукавички нестерильні, не опудрені, оглядові, захисні для одноразового використання: сировина – нітрил, довжина – 295 мм, ширина – 95 мм, розмір – М, колір – блакитний. Манжет рівномірно підгорнутий край, середній палець- 0,08 мм, долоня – 0.06 мм, манжет 0.05 мм. Зовнішня поверхня текстура + мікроструктура, полімеризована. Упаковка – 100 штук. Наявний сертифікат якості, декларація відповідності, гарантій лист від виробника або його представника. Термін придатності не менше 3-х років. Рукавички оглядові, захисні, нестерильні, нітрилові. Зовнішня поверхня текстурована. Колір темносиній. Розмір М. Манжет рівномірно скручений край, довгий манжет мінімум 30 см. Упаковка – 100 шт. Наявний сертифікат якості, декларація відповідності, гарантій лист від виробника або його представника. Термін придатності не менше 3-х років.Кінцевий бенефіціарний власник не вказаний
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-30
limited,reporting
active
prozorro