Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
49.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
У складі проекту виконати:
- Обмірні роботи будівлі. Виконання обмірних креслень.
- Технічне інструментальне обстеження. Складання звіту з обстеження, на підставі технічно інструментального обстеження з використанням безруйнівних методів контролю, з оцінкою їх технічного стану.
- Розроблення проекту капітального ремонту вхідної групи з улаштуванням пандусу, санвузла для МГН, та окремих приміщень;
- Розроблення кошторисної документації;
- Отримання позитивного експертного звіту проектно – кошторисної документації.
Склад та зміст проекту – згідно з ДБН А.2.2-3:2014, кількість – 4 примірники на паперових носіях та 1 примірник на електронному носії. Проектну документацію виконати українською мовою. Експертний звіт в оригіналі, а також завірена належним чином копія експертного звіту.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
limited,reporting
terminated
prozorro