Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
43.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
роботи з проведення спостереження за оцінюванням, що проводить Органу з сертифікації Державного підприємства "Одеський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації" (далі – ООВ), на ТОВ «ДЖМ КОМПАНІЯ» вул. Торгова, 26 м. Одеса, ПрАТ «Одеський коньячний завод» вул. Мельницька,13 м. Одеса, ТОВ «Форест» вул. Одарія,9 м. Одеса, ПАТ «Одеський припортовий завод», готель «Елада» м. Южне, площа 50-річчя Перемоги Одеська обл., ТОВ «Кадор-Отель» вул. Французький бульвар, 66/3 м. Одеса, ТОВ «Трапеза» вул. Василя Стуса, буд 2/1 1.0 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
limited,negotiation
active
prozorro