Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
11.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
технічне обстеження будівель та доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп наснлення будівель:Пасічнянської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Пасічна по вул.Грушевського, 4; Новосинявської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Нова Синявка по вул.Перемоги, 8Г; Адампільської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в с.Адампіль по вул. Центральна, 3; Старосинявської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в смт.Стара Синява по вул. Грушевського, 15, Старосинявського району, Хмельницької області 1.0 послуга
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
limited,reporting
active
prozorro