Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
271.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі - процедура закупівлі для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару(товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а роботи 1,5 мільйона гривень - відкриті торги; застосовані критерії оцінки - ціна .
Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується;
Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-25
open,aboveThresholdUA
active
prozorro