Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
231.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
лот №1 - монтаж системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу та передачі тривожних сповіщень в приміщенні учбового корпусу КЗ «КОЧЕТОЦЬКА САНАТОРНА ШКОЛА» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ, смт Кочеток, вул. Радужна,41 (45317000-2 - Інші електромонтажні роботи) 1.0 посл.
лот №2 - монтаж системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщенні спального корпусу КЗ "КОЧЕТОЦЬКА САНАТОРНА ШКОЛА" ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт Кочеток, вул. Радужна, 41 (45317000-2 - Інші електромонтажні роботи) 1.0 посл.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-29
open,aboveThresholdUA
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.