Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
2.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги з поточного ремонту системи розподілу кисню (лінія до кисневої рампи)
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника
ЗГОДА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 61166, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ШАТИЛІВСЬКА, будинок 12, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 11800,00
КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ Є ЗГОДА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ, МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ - УКРАЇНА, 61166, ХАРКІВСЬКА ОБЛ., М.ХАРКІВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ШАТИЛІВСЬКА, БУДИНОК 12.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-28
limited,reporting
active
prozorro