Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
26.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля згідно з Постановою КМУ від 20.03.2020р. №225 (зі змінами).
Комбінезон з капюшоном захисний багаторазового використання з тканини ПЕ-100% (оксфорд), манжети рукавів на гумці, в капюшоні і нижній частині брюк також гумки. Розміри: L - 60шт.; ХL - 60шт. Данна номенклатура товару була визначена для дотримання правил санітарного стану медичного закладу, в зв’язку з його високими якісними характеристиками. Мова, якою складаються документи, щодо даної закупівлі - українська мова. В зв'язку з тим, що продукція закуповується в фізичної особи підприємця, інформація про кінцевого бенефіціарного власника - відсутня.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-25
limited,reporting
terminated
prozorro