Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
90.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля згідно з Постановою КМУ від 20.03.2020р. №225 (зі змінами). Одноразова тришарова маска (хірургічна) з гумовими петлями та фіксатором на переніссі для забезпечення бар’єру та мінімізації прямої передачі інфекційних агентів між персоналом та пацієнтом. Відповідає: ДСТУ EN 14683:2014 та технічному регламенту щодо медичних виробів затверджений Постановою КМУ 02.10. 2013 №753
Данна номенклатура товару була визначена для дотримання правил санітарного стану медичного закладу, в зв’язку з його високими якісними характеристиками. Мова, якою складаються документи, щодо даної закупівлі - українська мова. В зв'язку з тим, що продукція закуповується в фізичної особи підприємця, інформація про кінцевого бенефіціарного власника - відсутня.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-24
limited,reporting
terminated
prozorro