Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
31.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Калоприймач стомічний двокомпонентний Алтерна Фрі, мішок відкритий,непрзорий,фл.50мм№30;Калоприймач Proxima однокомпонентний відкритий,непрзорийз фільтром поєднаний з гідроколоїдною пластиною з отвором для вирізання 10мм-70мм ,об'єм 650мл.№10;Калоприймач стомічний двокомпонентний Алтерна Фрі, пластина Конвекс,фл.50мм Розмір для вирізання 15-33мм.№4;Калоприймач стомічний однокомпонентний Алтерна Фрі, відкритий непрозорий Розмір для вирізання 12-75 мм.№30;Уростомічний однокомпонентний прозорий мішок, отвір для вирізання 10-55мм№30.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-24
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.