Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
108.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Якість послуг повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ДСТУ, ГОСТ, тощо). Метеорологічне обслуговування польотів всіх видів ПС на аеродромі Кіровоград та ЗПМ М.Виска, а також служб аеродрому, яким метеоінформація необхідна для нормального функціонування.Згідно Ч. 7 ст. 3 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» визначено випадки, коли закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків:
• відсутність конкуренції з технічних причин;
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-23
limited,reporting
active
prozorro