Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Пробірка гематологічна з ЕДТА-КЗ 4мл 13х75 застосовується для гематологічних досліджень. В середині пробірки мікрокраплі розчину КЗ ЕДТА в концентрації 1,2-2,0 мг. сухого реагенту на 1 мл. крові, що запобігають згортанню крові.Пробірка транспортна з аплікатором для біологічних рідин для ПЛР призначено для збирання й транспортування клінічних проб від пацієнта в лабораторію. Транспортна пробірка складається зі стерильного пакета, що містить аплікатор-тампон, який використовують для збирання проб культур бактерій, і пробірки, що містить у собі середовище для транспортування, у яку й поміщається аплікатор тампона після взяття проби. Транспортна пробірка має форму пісочного годинника. Одноразового застосування, стерилізовано оксидом етилену. Кінцевий бенефіціарний власник – Іскринко Інна Володимирівна
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-23
limited,reporting
active
prozorro