Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
175.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
дезінфекції і миття поверхонь у приміщеннях, жорстких і м’яких меблів, предметів обстановки, поверхонь приладів і апаратів, санітарно-технічного устаткування, санітарного транспорту, транспорту для перевезення харчових продуктів;- дезінфекції аптечного, лабораторного, столового посуду, в т.ч. одноразового використання, предметів для миття посуду;- дезінфекції одягу і постільної білизни з бавовняної і синтетичних тканин, прибирального інвентарю та матеріалу (у тому числі МОПів);- дезінфекції іграшок, спортивного інвентарю, гумових килимків, предметів догляду за хворими, засобів особистої гігієни;- дезінфекції кувезів та пристосувань до них, пеленальних столів, комплектуючих деталей наркозно-дихальної апаратури, анестезіологічного устаткування і приладдя, СО2-інкубаторів і ламінарних боксів;- для очищення і дезінфекції датчиків діагностичного устаткування, включаючи датчики до апаратів УЗД, фізіотерапевтичного та лікувального устаткування;- дезінфекції медичних відходів з текстильних матеріалів (ватні і марлеві тампони, марля, бинти, одяг тощо), виробів медичного призначення одноразового застосування перед їх утилізацією, а також харчових і інших відходів (кров, сироватка крові, плазма крові, еритроцитарна маса, сеча, фекалії, мокротиння, блювотні маси, залишки їжі, змивні води), посуду (контейнерів) з-під виділень хворого, ут.ч. з підозрою на вміст біоплівок;- проведення генеральних прибирань;- дляпопереднього, передстерилізаційногоочищення ручним і механізованим (у ультразвукових або спеціалізованих установках очищення будь-якого типу) способами, виробів медичного призначення з різних матеріалів, включаючи стоматологічні інструменти (у тому числі обертові, слиновідсмоктуючіустановки), стоматологічні матеріали (відбитки з альгінату, силікону, поліефірноїсмоли, зубні протези, артикулятори), інструментів до ендоскопів, остаточного (перед дезінфекцією високого рівня -ДВР ) очищення ендоскопів;- дезінфекції, у тому числі поєднаної з передстерилізаційнимочищенням ручним і механізованим (у ультразвукових або спеціалізованих установках очищення будь-якого типу) способами, виробів медичного призначення з різних матеріалів(в т.ч. термолабільних), включаючи стоматологічні інст рументи (у т.ч.обертові, слиновідсмоктуючіустановки), стоматологічні матеріали (відбитки зальгінату, силікону, поліефірної смоли, зубні протези, артикулятори), жорсткі тагнучкі ендоскопи,інструменти до них;- дезінфекції, поєднаної з остаточним очищенням, ендоскопів;- дезінфекціївисокого рівня ендоскопів;
3 - стерилізації виробів медичного призначення з різних матеріалів(в т.ч. термолабільних), включаючи стоматологічні інструменти (у т.ч.обертові), стоматологічні матеріали (відбитки з альгінату, силікону, поліефірної смоли, зубні протези, артикулятори), жорсткі та гнучкі ендоскопи, інструменти до них;- дезінфекційних заходів на інших епідемічно-значимих об’єктах, діяльність яких вимагає проведення робіт відповідно до діючих санітарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил, нормативно-методичних документів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-21
limited,reporting
active
prozorro