Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуга: випробування електричного обладнання (вимірювання опору розтікання на основних заземлювачах та заземлених магістралей та устаткування; перевірка повного опору петлі фаза-нуль). Основні дані вимірювальних приладів: Ф4103-М1 №25958, ЭС 0212 №09548. Спосіб виконання заземлення: вертикально-штирьовий. Характеристика живильної мережі: 0,4кВ. Послуги повинні проводитися з дотриманням вимог правил техніки безпеки. Після виконання послуг Виконавець повинен надати технічні звіти (протоколи) із переліком об’єктів вимірювання, із зазначенням найменування захищувального об’єкту.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-21
limited,reporting
terminated
prozorro