Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
157.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
02.09.2020 Комунальним некомерційнім підприємством «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка», через систему електронних закупівель було опубліковане повідомлення про намір укласти договір з ТОВ «ВІТРУМ СТРОЙ», яке стало переможцем за результатами аукціону проведеного 31.08.2020.
Згідно із абз. 2 ч.8 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, подаються протягом десяти днів з дня, коли суб'єкт оскарження дізнався або повинен був дізнатися про порушення своїх прав унаслідок рішення, дії чи бездіяльності замовника, але до дня укладення договору про закупівлю. Відповідно до п. 6 ст 33, Замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. Таким чином, датою укладення договору з ТОВ «ВІТРУМ СТРОЙ» стало 18.09.2020.
Об’єкт будівництва «Капітальний ремонт дитячого інфекційного боксованого відділення КНП «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка», вул. Європейська, 17, м. Костянтинівка, Донецька область» відноситься до класу наслідків (відповідальності) СС1.
Право на виконання підготовчих робіт (якщо вони не були виконані раніше згідно з повідомленням про початок виконання підготовчих робіт) і будівельних робіт на об'єктах, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), об'єктах, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, надається замовнику та генеральному підряднику чи підряднику (у разі якщо будівельні роботи виконуються без залучення субпідрядників) після подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт. Обов’язково у повідомленні необхідні реквізити особи, яка здійснює технічний нагляд, у зв’язку із чим, необхідно укласти договір на здійснення технічного нагляду за об’єктом будівництва. Сума фінансування на технічний нагляд складає 157 030,80грн.
Відповідно до п. 3 ч. 7 Закону України «Про публічні закупівлі», придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі.
Спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону. Термін підготовки, проведення спрощеної закупівлі та укладення договору на здійснення технічного нагляду може коливатись до 1,5 місяців. У зв’язку із цією обставиною, укладення договору припаде на кінець жовтня – початок листопада поточного року. Виконувати будівельні роботи без подання повідомлення про початок виконання будівельних робіт забороняється.
У зв’язку із чим, ТОВ «ВІТРУМ СТРОЙ» зможе приступити до виконання робіт тільки наприкінці жовтня 2020 року, внаслідок чого можуть бути зірвані строки виконання робіт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-21
limited,reporting
terminated
prozorro