Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Аміак р-н 10% 40 мл флакон (Ammonia); Анальгін-Дарниця табл. 500 мл №10 (Metamizole sodium); Вугілля активоване табл. 250 мг №10, ЧЗ (Medicinal charcoal); Йод р-н 5% фл. 20мл (Iodine); Корвалол-Дарниця краплі 25 мл (Barbiturates in combination with other drugs); Перекись водню 3% р-н 100 мл (Hydrogen peroxide); Септефрил табл.0,2 мг №10 (Decamethoxine); Цитрамон-Дарниця табл. №10 (Acetylsalicylic acid, combinations excl. psycholeptics).
Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак:
юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів;
органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Строк виконання договору - 31.12.2020 р.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-17
limited,reporting
active
prozorro