Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
14.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Шланг Apollo SE (ПВХ) вн. Ø 102 х7,6 мм Робоча температура: - 25 ° C + 60 ° C Властивості: Пластичний шланг, армований антиударної спіраллю ПВХ високої якості. Внутрішня поверхня гладка, легке рифлення зовні. Гнучкий, стійкий до розриву. До складу рукава включені графітові суміші для створення антистатичних властивостей. Стійкий до впливу тиску і абразивного зносу, до ультрафіолетового опромінення і атмосферних явищ, до впливу великої кількості хімії та нафтохімії. Область застосування: Зрошення, слив, викачка зливних ям. Рекомендується для використання в спеціальний техніці, дорожньої, комунальної та будівельної техніки для збору розлитих нафтових, масло бензостійких рідин, перекачування дизпалива, цементу, вапна та абразивних матеріалів. Або аналог згідно з технічним завданням. 30.0 м
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-21
open,belowThreshold
active
prozorro