Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
725.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Електричні побутові прилади (Плита електрична, холодильник промисловий, камера морозильна, проточний електронагрівник, сковорода електрична, електродухова шафа (жарочна), посудомийна машина (промислова), морозильний ларь, шафа холодильна, електрокотел для нагріву води).
Тендерна пропозиція учасника та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Замовник не вимагає надання учасниками забезпечення тендерної пропозиції.
Математична формула для розрахунку приведеної ціни - не застосовується.Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.
Джерело фінансування: Місцевий бюджет, Державний бюджет України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-21
open,aboveThresholdUA
active
prozorro