Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
919.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Тоцилізумаб (Актемра), 1 флакон містить 200 мг/10 мл тоцилізумабу (або еквівалент), Тоцилізумаб (Актемра), 1 флакон містить 80 мг/4 мл тоцилізумабу (або еквівалент). Залишковий термін придатності лікарських препаратів на момент їх постачання повинен складати не менше 1 року. Місцезнаходження замовника: Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, 49000, просп. Олександра Поля, 2.
Категорія замовника: Юридичні особи, які забезпечують потреби держави або територіальної громади.
ЗАСНОВНИК Є КІНЦЕВИМ БЕНЕФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ (КОНТРОЛЕРОМ) ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ.
СОЛОДЖУК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 78203, Івано-Франківська обл., місто Коломия, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА БАНДЕРИ, будинок 40, квартира 44, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 1500000,00
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-18
limited,reporting
terminated
prozorro