Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
8.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Закупівля згідно постанови КМУ від 20 березня 2020 р. №225 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2020 р. №248 та зі змінами внесеними Постановою №509 від 19.06.2020р.)та затвердженого переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України до даної Постанови. Аплікатор "Волес" у транспортній пробірці. До складу виробу входять: круглодонна пластикова пробірка (12х150мм), аплікатор з бавовняною або дакроновою кінцівкою, вмонтований в пробку. Аплікатор являє собою гігроскопічний бавовняний (дакроновий) тампон, який виготовлено шляхом намотування волокна за спеціальною технологією, що надає йому краплеподібну форму, зафіксований на пластиковому стержні.Розміри аплікатора: 150мм × Ø 2.2мм, діаметр тампона 5мм ± 0.5мм. На етикетці на поверхні пробірки передбачено місце для нанесення персональних даних. Стерильність – так. Використовується медперсоналом для взяття мазків та подальшого їх транспортування в лабораторію для аналізів.(ПЛР-тестів) Пробірка гарантує повну безпеку зразка і персоналу. Аплікатор стерильний, індивідуально упакований.100 шт в упаковці
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.