Хто платив
Кому платив
Сума*
79.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуга голосової телефонії з використанням
мережі Інтернет за протоколом SIP (Послуга «SIP Trunk»)
1. Виконавець надає Замовнику на території України послуги голосової телефонії з використанням мережі Інтернет за протоколом SIP по VoIP-мережі Виконавця з наданням міського номера, а Замовник отримує зазначену Послугу «SIP Trunk».
2. Підключення та зміна параметрів Послуги «SIP Trunk» здійснюються Виконавцем (за наявності технічної можливості) на підставі підписаного сторонами Замовлення про надання/зміну Послуги SIP Trunk на кожну точку підключення.
IP-PBX (IP АТС) – телефонна станція, що працює на основі міжмережного протоколу IP.
SIP (Session Initiation Protocol) – протокол встановлення сесії, стандарт на спосіб встановлення і завершення користувацького сеансу, що включає обмін голосовими даними, або іншим мультимедійним контентом.
SIP Trunk – технологія багатоканального підключення IP-PBX Замовника до ТМЗК за допомогою протоколу SIP. Підключення здійснюється між двома визначеними видами обладнання з фіксованими IP-адресами, які однозначно ідентифікують точки підключення.
SIP-сесія – сесія, яка встановлюється, підтримується та завершується засобами пакетної мережі за протоколом SIP.
VoIP (Voice over IP) – сімейство протоколів, що забезпечують передавання мовного сигналу по IP-мережах.
Абонентське обладнання – обладнання доступу (IP PBX, PBX, IP phone, термінал, комп’ютер, маршрутизатор тощо), яке використовується для безпосереднього отримання телекомунікаційних послуг від Виконавця; знаходиться у приміщенні Замовника під його контролем та обслуговуванням.
Ethernet з’єднання – канал передавання даних на основі протоколу IP, який використовується як «транспорт» для організації SIP Trunk. Швидкість такого каналу, необхідна для організації SIP Trunk, визначається з розрахунку 160 Кбіт/сек. на одну SIP сесію.
Доступність Послуги «SIP Trunk» – наявність у Замовника можливості користування Послугою «SIP Trunk» в певний момент чи проміжок часу. В певний момент часу Послуга «SIP Trunk» може бути або доступною, або недоступною.
Голосова сесія - процес передавання голосової інформації в пакетній мережі, в тому числі з можливістю виходу на мережу ТМЗК телефонного дзвінка (вхідного або вихідного).

3. Підключення до Послуги «SIP Trunk» здійснюється за допомогою Ethernet-з’єднання.

Більш детальна інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у завантаженому файлі до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-17
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.