Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
1 725.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.
В разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів, або посвідчений нотаріально (на розсуд учасника).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції визначено у відповідності до статті 25 ЗУ «Про публічні закупівлі» та не перевищує 3 (трьох ) відсотків очікуваної вартості закупівлі та становить: 55 000 грн. 00 коп. (п’ятдесят п’ять тисяч грн. 00 коп.).
Вид забезпечення тендерної пропозиції: електронна банківська гарантія.
Умови надання забезпечення тендерної пропозиції:
Електронний документ може бути визнаний банківською гарантією, якщо він виданий із дотриманням вимог ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг" і ЗУ «Про електронні довірчі послуги» та дозволяє з достовірністю встановити особу гаранта з наявністю електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП).
Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 №639.
У випадку, якщо підписантом є не голова правління, повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені документом, що підтверджує право підпису особи, (данний документ повинен бути наданий з накладанням ЕЦП особи, що підписала банківську гарантію).
Разом з банківською гарантією надається: банківська ліцензія про надання банківських послуг, видана банку (копія данного документа повинна бути завірена печаткою банку, якому видана дана ліцензія).
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції має становити не менше 90 днів від кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Банківська гарантія не має містити умов, що ускладнюють або унеможливлюють задоволення вимог замовника з отримання грошових коштів від гаранта по забезпеченню наданому учасником у формі банківської гарантії. Гарантія не може бути відкликана гарантом.
Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною.
Банківським установам рекомендовано вказувати у колонтитулах Тендерної гарантії посилання на програмний комплекс, яким накладено ЕЦП або вказати метод перевірення справжності гарантії.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-16
open,aboveThresholdUA
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.