Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Роботи з технічного нагляду за якiстю виконання будівельних робiт, їх приймання вiдповiдно до вимог ДБН, СНіП, ТУ, ГОСТ, Державних стандартiв України і проектно-кошторисної документацiї на об’єкті «Капітальний ремонт приміщень за адресою: вулиця Генерала Шаповала, 2, квартира 314 для створення дитячого будинку сімейного типу» проводяться Виконавцем через інженерів, які являються його працівниками, атестовані архітектурно-будівельною комісією і мають кваліфікаційний сертифікат інженерів технічного нагляду.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-16
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.