Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
34.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Увага! *Надання еквівалента не передбачено Розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) №687 від 09.06.2017 структурні підрозділи КМДА до якого належить наше підприємство до початку проведення процедури закупівлі товарів, робіт та послуг, пов’язаних зі створенням , розвитком, модернізацією і використанням засобів інформатизації, інформаційних систем, мереж.ресурсів, інформаційних технологій подає на погодження відповідні плани, технічні завдання, технічні вимоги до Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу КМДА. Департаментом, в межах компетенції, погоджено наші технічні вимоги щодо придбання комп’ютерного обладнання, які не повинні змінюватись під час проведення процедури закупівлі
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-16
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.