Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
48.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
У вартість робіт входить:виготовлення проектно проектно-кошторисної документації на об'єкт :"Капітальний ремонт приміщень Міського центру ішемічної хвороби та некоронарогенних захворювань сердця , КП "Лікарня №2 ім.В.П.Павлусенка" Житомирської міської ради за адресою: вул.Романа Шухевича, 2а в м.Житомир та проведення експертизи проектно-кошторисної документації в організації,яка має відповідний дозвіл. Проектна документація має відповідати положенням законодавства, вимогам будівельних норм та нормативних документів.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-15
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.