Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
195.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Моделювання руху транспорту та пішоходів з визначенням основних показників в межах ділянки об’єкта: «Реставрація комплексу стадіону «Старт» із пристосуванням до сучасних вимог та реконструкцією нежитлових будівель по вул. Шолуденка, 26-28/4 в Шевченківському районі міста Києва» із застосуванням актуалізованої транспортної моделі міста Києва та його приміської зони(Тип процедури закупівлі: спрощена закупівля), Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС "СТАРТ"; Місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, буд. 26-28/4; Категорія: Замовник, визначений у пункті 3 частини 4 статті 2 Закону; Код ЄДРПОУ: 41835448) 1.0 роботи
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-14
open,belowThreshold
active
prozorro