Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
302.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Замовник відповідає категорії згідно пункту 3 частини 4 статті 2 Закону. Прізвище, ім’я, по батькові Литовченко Аліна Анатоліївна. Посада голова тендерного комітету, адреса 16663, Чернігівська обл., Ніжинський район, селище міського типу Лосинівка, вулиця Троїцька, будинок 90,телефон +380972653266, e-mail kznrcpmsd@ukr.net. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою. Переклад повинен бути посвідчений учасником торгів або завірений нотаріально, на розсуд учасника. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-14
open,aboveThresholdUA
active
prozorro