Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
1.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Санхіманаліз проби питної води: запах, присмак, каламутність,рН,аміак, нітрати,нітрити, загальна твердість, сухий залишок, хлориди, сульфати,залізо; Мікробіологічні дослідження питної води:ЗМЧ, ЗКФ; Паразитологічні дослідження піску на ооцисти найпростіших та яйця гельмінтів; Оформлення висновку по протоколу дослідження. Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів; органи державної влади чи органи місцевого самоврядування або інші замовники володіють більшістю голосів у вищому органі управління юридичної особи. Термін дії договору - до 31 грудня 2020 року.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-15
limited,reporting
active
prozorro