Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
199.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Спрощена закупівля проводиться замовником із застосуванням електронного аукціону. Термін підготовки, проведення спрощеної закупівлі та укладення договору на модернізацію кисневого трубопроводу може коливатись до 1,5 місяця. Налагодження системи подачі кисню також буде займати деякий час, але ж вже на сьогоднішній день КНП «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка» має гостру потребу у поточному ремонті постачання кисню, тому що 30% хворих на COVID-19 потребують кисневу підтримку цілодобово, а 5% отримують штучну вентиляцію легень. Відсутність у системі кисню навіть протягом 2-3 хвилин є загрозою для життя вищезазначених пацієнтів. Наразі у КНП «Інфекційна лікарня м. Костянтинівка» лікуються тільки хворі на COVID-19, тож близько 30 хворих є залежними від постачання кисню постійно.
Відповідно до п. 3 ч. 7 Закону України «Про публічні закупівлі», придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-15
limited,reporting
active
prozorro