Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
4 206.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Цифрова діагностична рентгенівська система стаціонарна на 2 робочі місця. Комплектація:Високочастотний генератор, Штатив для рентгенівської трубки з направляючими рейками на підлозі, Рентгенівська трубка в корпусі 300 KHU, з фокусними плямами 0,6/1,2 мм, Високовольтні кабелі, Стіл з плаваючою декою з приймачем касет формату 43х43 см, Вертикальний стенд з приймачем касет формату 35х43 см, Безпровідний плоскопанельний детектор 3,6 п.л на мм, 35х45 см, Провідний плоскопанельний детектор 3,6 п.л. на мм, 35х43см, АЕС, DAP, Робоча станція оператора, Робоча станція лікаря, Принтер сухого друку.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-14
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.