Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
120.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Транспортні послуги з перевезення вантажів автомобільним транспортом в межах Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області ДК 021:2015 60180000-3 Прокат вантажних автомобілів із водієм.
Відповідно до п.1 ч.7 ст. 3 Закону придбання Замовником товарів, робіт та послуг, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель якщо двічі було відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, при цьому предмет закупівлі, його якісні та технічні характеристики, вимоги до учасників не відрізняються від тих, що були визначені в оголошенні про спрощену закупівлю.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-11
limited,reporting
active
prozorro