Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
73.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Конверти (марковані), марки (Код ДК 021-2015 - 22410000-7 Марки) Місцезнаходження: 72312, Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Михайла Грушевського, буд. 5. Розпорядженням КМУ від 10.01.2002 № 10-р "Про національного оператора поштового зв'язку" виконання функцій національного оператора поштового зв'язку покладено на акціонерне товариство "Укрпошта". Враховуючи об'єктивну відсутність конкуренції, постачання товару: марки та конверти марковані може здійснювати лише одни участник АТ "Укрпошта". На підставі п.2, ч.7, ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі", закупівля здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-09
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.