Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Проведення повірки трансформаторів струму низьковольтних до 1000 А . Послуги повинні бути виконані у відповідності до вимог ЗУ "Про метрологію та метрологічну діяльність", Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації , та оформлення її результатів, затверджених наказом Мінекономрозвитку України від 08.02.2016 р. за №193, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 24.02.2016 р. за 278/28408, ДСТУ ISO /IEC17025:2006 Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій"
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-09
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.